Кобеляцький район, Полтавська область

Увага!

Весна є порою оновлення всього навколо, адже саме тоді ми очікуємо змін на краще, причому в усіх сферах життя. Втім, недарма кажуть: щоб побачити веселку, треба пережити дощ. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

Кобеляцька міська рада на виконання Правил благоустрою міста Кобеляки, затверджених рішенням другої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2015 року № 3, рішення виконавчого комітету   № 716 від 17.10.2017 року «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами міста для проведення заходів з благоустрою»  закликає керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, кожного мешканця, усіх, кому не байдуже місто Кобеляки, навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів і кафе. Мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору – подбати про чистоту на прибудинкових територіях, на територіях приватних садиб.

Разом зробимо наше місто чистим, привабливим і комфортним для проживання та відпочинку!

Адже чисте місто — це показник культури мешканців, які проживають у ньому!