Кобеляцький район, Полтавська область

Концерт до 8 березня

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день 8 березня.

Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня.  Все прекрасне на землі від жінки, від її любові…

З нагоди вшанування її величності Жінки 06 березня 2020 року відбувся святковий концерт, організований Кобеляцькою міською радою.

До ніжних матерів, турботливих бабусь, сестер, коханих дружин, милих доньок й онучок зі словами найщиріших вітань звернувся  Кобеляцький міський голова Олександр Копелець

Цьогоріч концерт був особливим та зворушливим, тому що незабутні хвилини радості та усмішок присутнім подарували відомий композитор та співак Олександр Яременко, молода співачка Аля Дюйм та Народна артистка України Світлана Смірнова.

З гарним настроєм та квітами, які кожній жінці подарували  чоловіки міської ради, залишали присутні захід, дякуючи за це артистам та організаторам.