Інформація Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ

Дата: 26.02.2020 14:08

Детінізація відносин у сфері зайнятості населення.

Одним із напрямків реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання появі  нових робочих місць є забезпечення створення гідних умов праці та детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості завжди активно проводить відповідну роботу в цьому напрямку. Так. за період з 20.01.2020 по 20.02.2020 року філією надано 45 індивідуальних консультацій ( з них 28 при безпосередньому відвідуванні роботодавців фахівцями філії) з питань законодавства про працю та зайнятість в частині неприпустимості допуску до роботи  працівників без оформлення трудових відносин. В цей період також проведено 2 семінари для роботодавців, один з яких спільно з інспектором держпраці та фахівцями Пенсійного фонду України, на тему «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам». Для осіб, які перебувають на обліку в Кобеляцькій філії проведено семінар на тему « Ризики нелегальної трудової міграції», змістовна частина якого включає питання легальної трудової зайнятості.

Якісним показником проведеної роботи є те, що з 1 лютого поточного року 14 роботодавців ( з них 11 , що поводять діяльність у сферу торгівлі, 2-організації харчування, 1- виробництві  дерев'яних будівельних конструкцій ) легалізували трудові відносини з 22 найманими працівниками.

Також, 26 осіб, які надають  послуги в сфері торгівлі (16 ос. ), вантажних перевезень (1 ос.) та салонах краси  (6 ос.) та ін, початку лютого зареєструвалося як суб’єкти підприємницької діяльності.

Робота працівників Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ щодо неухильного дотримання законодавчих вимог по укладанню трудових договорів з найманими працівниками та консультування роботодавців з питань законодавства про зайнятість триває.

Більше цікавої інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/    та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/