Зустріч членів Кобеляцької міської територіальної організації ветеранів

Дата: 06.02.2020 16:26

Сьогодні, 06 лютого, на чергову зустріч членів Кобеляцької міської територіальної організації ветеранів завітав міський голова Олександр Копелець. У ході розмови він проінформував присутніх, які плануються виконати роботи щодо ліквідації сміттєзвалища по вул. Покровській, 1д, будівництву переїзду через річку Кобелячок (мікрорайон Ведмедівка), роботи по ліквідації будівельних рештків реабілітаційного мануального центру в м. Кобеляки та багато іншого.
На завершення зустрічі Олександр Олександрович запросив усіх присутніх разом із своїми сім’ями на свято Стрітення, яке організовує Кобеляцька міська рада і яке буде проводитися 15 лютого по вул. Касьяна. На присутніх чекатимуть виступи кращих колективів народної творчості, ярмарка сувенірів та народні частування «Сита хата».