Відбулося спільне засідання депутатських комісій з підготовки до сорок сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання

Дата: 06.02.2020 16:25

05 лютого 2020року відбулося спільне засідання депутатських комісій з підготовки до сорок сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання. На засіданні були присутні 19 депутатів із 26 обраних.
На порядок денний засідання комісії було винесено ряд важливих питань для забезпечення життєдіяльності міста Кобеляки: про виконання бюджету міста Кобеляки за 2019 рік, внесення змін до показників бюджету на 2020 рік, затвердження договорів, укладених міським головою, про приймання спеціалізованої комунальної техніки до спільної власності територіальної громади міста Кобеляки. Кобеляцький міський голова Олександр Копелець доповів присутнім депутатам про хід виконання рішення «Про заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул.. Покровській,1д», про проведені роботи міською радою щодо організації будівництва переїзду через річку Кобелячок та інші. Окрім того, депутати розглянули ряд земельних питань: розроблення Генерального плану міста, безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам міста та надання дозволів на виготовлення технічної документації та проектів землеустрою.
Робота депутатських комісій пройшла в повному взаєморозумінні і конструктивній роботі.