Кобеляцький район, Полтавська область

Для громади придбали нові сміттєвози

В процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість твердих побутових відходів збільшується. В нашому місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради.

На сьогоднішній день вивезенням твердих побутових відходів по місту Кобеляки займається КП «Водоканал Плюс».

Наприкінці 2019 року два сміттєвоза оновили автопарк Кобеляцького комунального підприємства "Водоканал Плюс".

Закупили сміттєвози менші за габаритами, тому що кобеляцькі вулиці занадто вузькі і великогабаритним сміттєвозами буде проблематично пересуватись. Також є проблема із кабелями мережі Інтернет та гіллями дерев, які звисають досить низько, що є, до речі, порушенням правил. Сміттєвози можуть ненароком їх зачепити, що призведе до неполадок.

Придбані нові машини вирішать проблему із вивезенням сміття. За словами директора підприємства Володимира Юрка, необхідність придбати спецтехніку для потреб комунальної служби м.Кобеляки назріла вже давно. Наявні на підприємстві сміттєвози вже є морально застарілими і часто ламалися прямо на маршруті. Це створювало певні проблеми для підприємства.

Кобеляцька міська рада придбала нові автомобілі-сміттєвози на базі МАЗу з додатковим обладнанням – відвалом. Вони призначені для механічного чи ручного завантаження, ущільнення, транспортування та розвантаження твердих побутових відходів. Сміттєвози, із заднім завантаженням об’ємом 11 м.куб. та 9 м.куб,. мають високу маневреність при значному обсязі бункера, прості і надійні в експлуатації. Також попереду можна встановлювати відвал, і взимку спецтехніка може ще й виконувати функцію розчистки від снігу. Тож це дозволить підвищити якість надання комунальних послуг.

Автомобілі мають велику потужність та високі технічні характеристики. Вони дозволять економити паливо та час збирання сміття.

Передувала цій події наполеглива робота Кобеляцького міського голови Олександра Копельця, Полтавської обласної ради. Автомобілі було придбано за кошти обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища та частковому співфінансуванні Кобеляцької міської ради.

Придбана сучасна техніка сприятиме розвитку підприємства та можливості надавати жителям громади якісні комунальні послуги як з вивезення сміття, так і розчистки снігу тощо.

Нова техніка вже працює на вулицях міста.