Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання зі святом Святого Миколая

19 грудня- День Святого Миколая

Шановні кобелячани та гості нашого міста!

День Святого Миколая- перше свято, яке розпочинає цикл новорічних і різдвяних свят. Він зігрітий благословенням, добром, радістю, любов’ю і душевною теплотою.  Святого Миколая називають Чудотворцем, і це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб отримати подарунки.

Тож від усієї душі вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров'я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного неба. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас. Зі святом!

Міський голова                                                        Олександр Копелець