Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадовці міської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята- дня місцевого самоврядування, яке відзначається в Україні 7 грудня.

Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем, сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.

Усім причетним до цього свята хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.
          Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Міський голова                                                        Олександр Копелець