ПОВІДОМЛЕННЯ про намір ККП « Водоканал Плюс» здійснити зміну діючих тарифів на послуги водопостачання та вивезення твердих побутових відходів на 2020 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір  ККП « Водоканал Плюс » здійснити зміну діючих тарифів на послуги водопостачання та вивезення твердих побутових відходів на 2020 рік

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін/тарифів, з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади,із змінами та доповненнями.

Метою зміни тарифу в ККП «Водоканал Плюс» ,є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Обгрунтування необхідності встановленя тарифів для ККП «Водоканал Плюс» на 2020рік:

• діючі тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Кобеляцької міської ради № 873 від 20 грудня 2017 року ( Про залишення тарифів ККП " Водоканал Плюс " на комунальні послуги з централізованого водопостачання холодної води на рівні тарифів ККП " Водоканал ") ,які були затверджені  рішенням виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 04.12.2014р.№922.  Тариф було розраховано в розрізі збільшення вартості послуги з водопостачання оскільки не забезпечуюють стовідсоткове відшкодування вартості послуг.
  • діючі тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Кобеляцької міської ради № 32 від 14.02.2019 р. (Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів території на міста Кобеляки ), які були затверджені 27.12.2011 № 1720 " Про тарифи на комунальні послуги з вивезення побутових відходів в місті Кобеляки ".  Тариф було розраховано в розрізі збільшення вартості послуги з водопостачання оскільки не забезпечуюють стовідсоткове відшкодування вартості послуг.

Причини зміни тарифів  зумовлені зростанням ціни на основні складові тарифу  в середньому на 253,97 % в т.ч. ПДВ :

- паливно – мастильні матеріали – закладено 16,50 з ПДВ – на сьогодні 28,48 грн. з ПДВ  = 172,61 % ;

- електроенергія – 1,70 грн. з ПДВ – 2,94 грн. з ПДВ = 172,53 % ;

- мінімальна з/плата – 1260,грн. – 4723 грн. = 374,84 % ( нарахування на ЗП ЄСВ 351,16 грн. – 1039,06 грн. = 295,89 % .

Структура тарифу на водопостачання та вивезення твердих побутових відходів на 2020 рік

З повним комплектом документів по розрахунку тарифів можна ознайомитись в КП «Водоканал плюс» та Кобеляцькій міській раді.

Зауваження та пропозиції приймаються  протягом 7 календарних днів з дня повідомлення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, за адресою : 39200, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцького району Полтавської області , e-mail : 21051562@mail.gov.ua  або за адресою 39200, м. Кобеляки, вул. Покровська, 43 а Кобеляцького району Полтавської області ,  e-mail : vodokanaljust@ukr.net .

Адміністрація ККП «Водоканал Плюс