Спрацювали оперативно!

Дата: 03.12.2019 08:27

В ніч на 3 грудня місто перетворилося у справжню зимову казку.  Прогнози синоптиків справдилися стовідсотково – місто вкрило 10 сантиметровим сніговим покривом.

В той час, коли більша половина населення міста спокійно відпочивали, працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс», на чолі з директором Володимиром Юрком,  вже були на своїх робочих місцях. З другої години ночі на вулицях міста вже працювали три одиниці техніки. Було розгорнуто всі центральні вулиці міста та тротуари.

З 6 години ранку до них приєдналися двірники та інші працівники, які звільняли від снігу доріжки та тротуари, де не змогла працювати техніка.

Трішки перепочивши, працівники комунального підприємства знову вийшли на роботи по розчищенню інших вулиць і провулків міста. На цей час по місту працює чотири одиниці техніки.

Висловлюємо подяку працівникам комунального підприємства за їхню добросовісну працю. Сподіваємося, що більшість жителів міста оцінять їх самовіддану працю.