Кобеляцький район, Полтавська область

Вшанування жертв Голодомору

Останніми роками все більше світ дізнається про український геноцид. Вже багато країн визнали Голодомор 1932-1933рр. геноцидом проти української нації. Верховна рада України 28 листопада 2006 року прийняла Закон "Про Голодомор 1932-1933рр.", в якому сказано, що публічне заперечення Голодомору в Україні визнається наругою над пам'яттю жертв Голодомору. Свою шану жертвам Голодомору висловили Папа Римський Іван Павло ІІ та Папа Римський Бенедикт XVI. Європарламент визнав Голодомор злочином проти людства та висловив співчуття українському народу.

23 листопада 2019 року Україна та світ відзначають чергові роковини Голодомору 1932-1933 років.

Вшановуючи жертв Голодомору, працівники Кобеляцької міської ради поклали квіти, колосся та запалені свічки до пам’ятного знаку  жертвам Голодомору в м.Кобеляки.

23 листопада о 16:00 год. оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого кожен може згадати загиблих українців і запалити свічку на своєму підвіконні.

Ми пам’ятаємо!..