Кобеляцький район, Полтавська область

Від комісії до сесії

З підготовки до сесії та самого засідання….

13 листопада відбулося спільне засідання депутатських комісій з підготовки до позачергової сорок четвертої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання. Позитивним є той факт, що більшість депутатів зрозуміли, що більш детальне і принципове обговорення питань порядку денного проходе на засіданні комісій.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста Кобеляки за 9 місяців 2019 року. Доходи з урахуванням офіційних трансфертів становлять в сумі 13968189,35 грн., з них по загальному фонду 13292874,02 грн., по спеціальному фонду – 675315,33 грн. Видатки становлять 12968361,47 гривень, з них по загальному фонду – 9357126,42 грн., по спеціальному фонду – 3611235,05 грн.

Наступним питанням засідання було розглянуто внесення змін до рішення «Про бюджет міста Кобеляки на 2019 рік». Перевиконання дохідної частини за 10 місяців 2019 року становить 605806,99 грн., що становить 105,31%. Основними статтями видатків є:

• Матеріальна допомога – 30000,00 грн.;
  • Субвенція для проведення турніру по тенісу НВК № 1 – 5000,00 грн.;
  • Для проведення новорічних свят – 113000,00 грн.;
  • Субвенція ККП «Водоканал Плюс» - 412800,00 грн.;
  • Благоустрій міста – 45000,00 грн.;

Окрім того, депутати затвердили договора, укладені міським головою на протязі ІІІ кварталу 2019 року.

Найбільш обговорюваним було питання про реконструкцію парку імені Б.Хмельницького. На виконання рішення тридцять сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 05.04.2019 року № 7 було проведено громадські слухання, на яких присутні прийшли до висновку підтримати видалення аварійних дерев, які дійсно віджили свій біологічний вік. Депутат Кучеренко А.І цілком підтримав пропозицію розпочати і логічно довести до завершення виконання робіт по реконструкції парку та видалення дерев, які віджили свій біологічний вік. У своїх виступах депутати  зауважили, що в ніякому разі не можна відкидати вирішення питання реконструкції танцювального майданчика, туалетів, колишнього кафе «Молодіжне». Було запропоновано створити організаційний комітет щодо розробки робочого проекту «Реконструкція парку ім.. Б.Хмельницького».

Не менш важливим питанням для життєдіяльності міста Кобеляки було питання будівництва мостової споруди через річку Кобелячок (мікрорайон Ведмедівка). Після інформації наданої міським головою про зустрічі і виконану роботу по цьому питанні, а також про потреби у виділенні коштів у сумі 50 тис.грн. для здійснення обстеження технічного стану  мостової споруди та берегів річки Кобелячок,  депутати підтримали пропозиції міського голови, прийнявши позитивне рішення  та зобов’язавши фінансовий відділ передбачити у бюджеті необхідні кошти.

Також, на засіданні депутати розглянули питання про здійснення заходів щодо реалізації туристичного кластеру, а саме: затвердили рішення виконавчого комітету щодо придбання туристичного та спортивного інвентарю, доручили виконавчому комітету розробити Порядок використання та умови прокату туристичного спорядження та спортивного інвентарю.

Депутатський корпус ретельно обговорив питання і розглянув  Протокол наради в т.в.о голови Полтавської ОДА Пругло О.Є з розгляду звернення депутата Полтавської обласної ради Г.Б.Коваленка до Полтавської облдержадміністрації. Одноголосним рішенням висловили свою незгоду з рекомендаціями Полтавської обласної державної адміністрації для Кобеляцькій міській раді в частині розташування сміттєперезавантажувальної станції твердих побутових відходів на території міста Кобеляки. Зібранням доручено секретарю міської ради підготувати лист-відповідь до Полтавської ОДА щодо заперечення проти розміщення такого майданчика на території міста Кобеляки.

В подальшій роботі комісія розглянула ряд земельних питань: про безоплатну передачу земельних ділянок громадянам міста, про надання дозволів на розробку технічної документації та проектів землеустрою громадянам міста, про надання дозволу ТОВ «ВЕНДОРС Україна» на проведення обстеження та розробку проектної документації для прокладання оптичного кабелю, про передачу земельної ділянки з комунальної у державну власність по вул..Дружби,27, про надання дозволу ПП «Будмашпостач» на розробку проекту землеустрою та інші.

15 листопада депутати зібралися на позачергове сорок четверте засідання. З самого початку і до закінчення сесії у залі засідань панувала спокійна і доброзичлива обстановка. У зв’язку з тим, що на комісії були присутні до двадцяти депутатів і всі питання були достатньо розглянуті і ретельно обговорені, більшість питань порядку денного були запропоновані депутатами прийняти без обговорення.

На завершення пленарного засідання міський голова Олександр Копелець подякував за плідну співпрацю та привітав присутніх з Днем працівників сільського господарства.