Кобеляцький район, Полтавська область

Проведено аукціон

08 листопада 2019 року Кобеляцькою міською радою спільно з ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів» проведено земельні торги (аукціон) з продажу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної  громади Кобеляцької міської ради, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0022 га,  розташованої по вул. Дніпровській,20б/2 в м. Кобеляки Полтавської області.

Виконавцем торгів, згідно Договору, була проведена наступна робота: інформація щодо продажу у власність земельної ділянки розміщена в Інтернеті на офіційному веб-сайті Держгеокадастру, прийнято заяви та необхідні документи від учасників торгів, підготовлені необхідні технічні засоби для проведення торгів. Ведучим земельних торгів був призначений ліцитатор Іван Сергійович Ірза.

До визначеного терміну подачі заяв на участь у земельних торгах звернулися дві фізичні особи – громадяни України – Шабельник Людмила Григорівна та Дендеберя Ольга Анатоліївна, які виявили бажання придбати у власність земельну ділянку, сплатили гарантійний та реєстраційний внески і були зареєстровані в якості учасників торгівлі. В результаті проведених земельних торгів (аукціону) перемогу здобула громадянка Шабельник Людмила Григорівна. Вітаємо переможецю торгів і бажаємо успішно працювати на придбаній земельній ділянці.