Кобеляцький район, Полтавська область

Проект регіонального розвитку “GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини

Полтавщина стала першою з областей України, де вдалося запустити ініціативу Уряду Всеукраїнський громадський бюджет, що передбачає реалізацію проєктів за кошти ДФРР на основі принципів партисипації.

За ініціативи Полтавської обласної ради на Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини подано проект регіонального розвитку “GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини», що передбачає встановлення у містах області 16 автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород та 32 контейнерів для відокремленого збору таких небезпечних відходів, як відпрацьовані люмінесцентні лампи, використані елементи живлення та побутові термометри.

Проект охоплює всі міста Полтавської області: 6 міст обласного значення(Гадяч, Горішні Плпавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Полтава) та 10 міст обласного значення (Глобине, Гребінка, Зіньків, Заводське, Карлівка, Кобеляки, Лохвиця, Пирятин, Решетилівка, Хорол).

Кобеляцька міська рада просить підтримати дану ініціативу в електронному голосуванні за проект, який зареєстрований за номером 8.

Для підтримки необхідно проголосувати в період з 29 жовтня по 13 листопада 2019 року за посиланням https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/#/project/8470?compid=193