Кобеляцький район, Полтавська область

Чисте місто — це показник культури мешканців, які проживають у ньому

Осінь – пора надзвичайних барв, золотавого листя та... генерального прибирання. Щороку саме у цей період вулиці, парки, сквери нашого міста щедро засипає жовтим листям.

Кобеляцька міська рада на виконання Правил благоустрою міста Кобеляки, затверджених рішенням другої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2015 року № 3, рішення виконавчого комітету   № 716 від 17.10.2017 року «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами міста для проведення заходів з благоустрою» закликає керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, кожного мешканця, усіх, кому не байдуже місто Кобеляки, навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів і кафе. Мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору – подбати про чистоту на прибудинкових територіях, на територіях приватних садиб.

Разом зробимо наше місто чистим, привабливим і комфортним для проживання та відпочинку!

Адже чисте місто — це показник культури мешканців, які проживають у ньому!