Кобеляцький район, Полтавська область

Увага конкурс!

Асоціація "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" проводить обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області (від 6 до 17 років) "Самоврядування очима дітей". Конкурс проводиться з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначатиметься 7 грудня 2019 року. Усіх охочих запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Умови та порядок проведення конкурсу визначені Положенням виконавчої дирекції Асоціації "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" – завантажити. Роботи приймаються до 20 листопада 2019 року включно за адресою:

м. Полтава, вул. Соборності, 45, кімната № 439.

Контактна особа – Ландар Олена Миколаївна, тел.: (0532) 56-00-56, e-mail.: mas.plreg@gmail.com.

На художників-переможців конкурсу чекають дипломи І-ІІІ ступенів та цінні подарунки!