Кобеляцький район, Полтавська область

Інформує Кобеляцька місцева прокуратура Полтавської області

Здійснення рішучих заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю, зміцнення законності і правопорядку є головним завданням для органів прокуратури.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури інформують населення відповідної адміністративно- територіальної одиниці про результати діяльності на цій території шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних, які можуть оголошуватися на сесіях відповідних рад.

Повідомляю, що Кобеляцькою місцевою прокуратурою протягом 9 місяців 2019 року вжито ряд організаційно-розпорядчих заходів направлених на протидію злочинності та стабілізацію криміногенної ситуації.

З питання протидії злочинності проведено 2 координаційні наради та ряд оперативних нарад.

Окрім того, використовувалися інші форми координаційної діяльності,

а саме створено міжвідомчі групи з розкриття найбільш резонансних кримінальних проваджень, щодо розслідування проваджень у сфері службових злочинів, проведені спільні аналізи стану злочинності.

Вжиті заходи сприяли стабілізації криміногенної обстановки в районі, яка є сталою протягом останніх трьох років.

Упродовж 9 місяців 2019 року процесуальними керівниками здійснено процесуальне керівництво у 735 кримінальних провадженнях, відомості про які внесенні до Єдиного реєстру досудового розслідування слідчими СВ Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області та 4 кримінальні провадження, що розпочаті прокуратурою, скасовано 47 незаконних постанов слідчих про закриття кримінальних проваджень, надано 246 вказівок у кримінальних провадженнях.

За результатами досудового розслідування Кобеляцькою місцевою прокуратурою скеровано до суду із обвинувальним актом 159 кримінальних проваджень, у тому числі 36 проваджень із угодою про примирення та 35 проваджень із угодами про визнання винуватості.

Також, Кобеляцькою місцевою прокуратурою протягом 9 місяців 2019 року в галузі представництва інтересів держави в суді, скеровано до суду З позови на суму 378 тис. 624 грн., реально виконано рішень судів на загальну суму 54 тис. 691 грн.