Привітання зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем козацтва та Днем захисника України

Дата: 14.10.2019 09:32

Шановні кобелячани!

14 жовтня  в Україні одразу відзначають три великих свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День козацтва та День захисника України.

Тож прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем козацтва  та Днем захисника України!

Ці свята уособлюють доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Ми дякуємо сьогодні усім захисникам, хто став за захист нашої рідної землі, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу.

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань.

Олександр Копелець