Привітання з днем народження міському голові

Дата: 07.10.2019 09:46

Вельмишановний пане Голово!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, наше місто активно розвивається, зберігаючи свою самобутність, неповторність, багату історію і традиції.
Ви серцем вболіваєте за зміни, спрямовані на становлення добробуту кобелячан, відчуваєте, наскільки сьогодні, в період постійних реформацій, люди потребують допомоги з боку влади, знаєте, як вийти зі складної ситуації, врахувавши всі можливі ризики.
Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.
Нехай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою,працівники Кобеляцької міської ради