Кобеляцький район, Полтавська область

Вшанування пам'яті воїнів-визволителів

25 вересня 2019 року працівники Кобеляцької міської ради спільно з членами  Міської територіальної організації ветеранів  вшанували  пам’ять загиблих воїнів-визволителів міста Кобеляки покладанням квітів до Вічного вогню. Цього дня відзначається 76-а річниця звільнення воїнами Червоної армії від гітлерівських загарбників міста Кобеляки і мирних жителів від окупації.

Визволення міста Кобеляки - це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами. У роки Другої світової на різних фронтах воювали, з кожним днем наближаючи перемогу, більше 200 тисяч наших земляків.

Ми у вічному боргу перед кожним із них — тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати місто Кобеляки, Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.