Кобеляцький район, Полтавська область

День визволення Кобеляк від фашистської окупації

Шановні кобелячани!

25-го вересня 1943 року місто Кобеляки було звільнено від фашистської окупації, яка тривала більше двох років воїнами 93-ї Гвардійської стрілкової дивізії 69-ї армії Степового фронту.

Дорогою ціною дісталася перемога. Були завдані значні матеріальні збитки, а найстрашніше – місто зазнало людських втрат. За визволення міста віддали своє життя 17 воїнів, які захоронені в поіменних могилах на Алеї Слави Героїв.

Слова глибокої вдячності сьогодні адресуємо ветеранам Другої світової війни, які здолали потужний натиск ворога та відстояли право жити у рідній країні.

Вічна пам’ять полеглим героям!

Слава і вдячність визволителям!

Нині  день визволення Кобеляк від німецько-фашистських загарбників  символізує перемогу добра над злом та вселяє віру у краще майбутнє.

Тож вітаю усіх кобелячан з цією знаменною подією та бажаю усім мешканцям міста благополуччя, процвітання, мирного неба над головою, усіляких гараздів.

Олександр Копелець