Кобеляцький район, Полтавська область

6 вересня 2019 року відбулася позачергова сорок перша сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання

06 вересня відбулася позачергова сорок друга сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання. На сесії були присутні шістнадцять депутатів із двадцяти шести. Питання винесені на розгляд сесії були настільки вдосконало обговорені і вивчені на комісії, що пленарне засідання пройшло в спокійній обстановці і тривало лише  30 хвилин. Ті депутати, які систематично  відвідують засідання постійних комісій, не мають запитань на сесії і, йдучи на пленарне засідання,  вже мають власну думку і знають, яке рішення будуть приймати.

Так на черговому пленарному засіданні прийнято ряд рішень. До бюджету міста Кобеляки на 2019 рік прийнято субвенцію з державного бюджету в сумі 7 845 350 гривень на здійснення заходів соціально-економічного розвитку міста та кошти в сумі 100 000 гривень  за рахунок коштів Фонду розвитку території області, які ще в лютому місяці було виділено депутатом Полтавської обласної ради Гамзою С.І для придбання дитячих ігрових майданчиків для дітей міста та, які за час керівництва голови РДА, депутата міської ради Шевченко Т, постійно блокувалися.

Окрім того, депутати інформацію міського голови Копельця О.О про хід виконання рішення «Про заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул..Покровській, 1 д» прийняли до відома, а своїм наступним рішенням вдосконалили заходи щодо його ліквідації та виділення земельної ділянки для тимчасового зберігання ТПВ.(докладно читай в інформаційному бюлетені «Наше місто №43)

Депутатами було прийнято ряд земельних рішень, які стосувалися безоплатної передачі земельних ділянок громадянам міста, надання дозволів на розробку технічної документації та проектів відведення земельних ділянок, надання в оренду земельних ділянок фізичним особам-підприємцям і т.д.

У різному депутат Бондаренко Н.І звернулася до депутатів-колег щодо вирішення питання щоденного підвезення учнів, які не проживають в гуртожитку ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки автобусами навчальних закладів міста на навчання.

Загалом сесія пройшла оперативно і злагоджено. За всі рішення голосували одноголосно.