Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання у День знань

Дорогі учні, шановні учителі, батьки!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом- Днем Знань! Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
               Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням- до своєї другої домівки- у школу. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, шановні вчителі,- ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Міський голова                                                        Олександр Копелець