Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання з Днем Державного прапора і Днем Незалежності України

Шановні кобелячани! Щиро вітаю вас з Днем Державного прапора і Днем Незалежності України! Ці свята об’єднують усіх, хто любить і шанує свою країну, свій край, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини.

Кобеляччина завжди славилася не лише своєю багатовіковою історією, багатими культурними традиціями, а й найголовнішим- її людьми, тими, хто своєю працею наближає нашу країну до стабільності і впевненості у кожному подальшому дні.

Усі досягнення, якими багаті Кобеляки, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємо місто, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я.

Щире спасибі усім, хто вкладає у розвиток рідного кобеляцького краю свою працю й інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу.

Дякую кожному з вас, шановні кобелячани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів.

Впевнений, що з кожним роком наше місто ставатиме кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання та привітнішим для наших гостей.

Нехай же нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста та всієї України. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо рідного краю та України.

Зі святами вас!

Кобеляцький міський голова