Кобеляцький район, Полтавська область

До відома уповноважених осіб ОСББ !

Запрошуємо  Вас  та  ініціативних  громадян  об’єднання   співвласників  багатоквартирних  будинків  до участі  в  семінарі,  який  відбудеться  21 серпня 2019  року    о  10  год. 00 хв  в  актовому  залі  Кобеляцької   міської  ради,  по  питанню: “Впровадження  сталих енергоефективних  рішень для  об’єднання   співвласників  багатоквартирних  будинків”.

Семінар  проводять - спеціаліст  з розвитку  громад, координатор  ПРООН з  досягнення  цілей  сталого розвитку  в   Полтавській  області Курилко  Вікторія  та  експерт  у  Полтавській  області програми  “Енергоефективність  в  Україні ” Колієнко  Володимир. Тривалість  семінарів по 2 год.   з 21 серпня по  23 серпня  включно.