Кобеляцький район, Полтавська область

16 серпня 2019 року відбулася позачергова сорок перша сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, члени спілки журналістів України, громадяни міста.

Депутати затвердили виконання бюджету міста Кобеляки за 6 місяців 2019 року та договора, укладені міським головою.

Рішенням міської ради було затверджено перелік об’єктів і заходів, фінансування яких у 2019 році здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, по м.Кобеляки Полтавської області та заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул.. Покровській,1д.

Депутати розглянули питання моделювання системи адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Полтавської області і запропонували провести громадське обговорення даного питання для врахування думки громадян.

Крім того, депутати розглянули ряд земельних питання щодо безоплатної передачі земельних ділянок громадянам міста, надання дозволів на розробку технічної документації та проектів землеустрою , проведення земельних торгів у формі аукціону.