Кобеляцький район, Полтавська область

Заради спільного благополуччя

Благоустрій будь-якого населеного  пункту – це ціла низка різноманітних видів упорядкування міст, селищ і сіл, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення. Сюди відноситься і облаштування тротуарних зон: розчищення, укладання асфальту чи тротуарної плитки, встановлення місць для відпочинку.

Люди, які живуть у Кобеляках, а також гості,що приїжджають до нас, не можуть відкидати той факт, що наше місто останнім часом стало кращим і затишнішим. За ініціативи міської влади  реконструйовано та окультурено парк «Центральний» - тепер улюблена зона відпочинку для дорослих і дітей; проводяться капітальні ремонти доріжок  для пішоходів – укладання тротуарної плитки; озеленюються і засаджуються квітами вулиці міста; встановлюються спортивні та ігрові дитячі  майданчики. До речі, протягом двох місяців (починаючи з травня) вирішено ще одне надважливе питання по благоустрою Кобеляк:  встановлення нових сучасних лавок та урн для сміття у парку «Центральний», а також по вулицях Тараса Шевченка (від Кобеляцького ліцею №2 - до поліклініки) і побіля багатоквартирного житлового будинку (на перехресті вулиць Київської та Покрівської), де зараз чисто і впорядковано, буяють квіти і  посміхаються люди.

Рішення про облаштування зон для перепочинку міська влада прийняла, враховуючи звернення містян. Такі діалоги є постійними і міський голова, по можливості, завжди йде назустріч потребам кобелячан.  Дійсно, наприклад, щоб дійти до лікарні від центру міста і назад, необхідно перепочити, а особливо людині похилого віку, чи хворому, та й не тільки. Тому встановлення лавок було вкрай необхідне. Усього по місту останням часом з`явилося 53 паркових лавки, 13 урн для сміття, 8 великих лежаків.

Міська влада прагне зробити наші Кобеляки привабливим  містечком з охайними вулицями, красивими парками, чистими дворами, облаштованими тротуарами, зонами відпочинку, зручними для містян та їх гостей.

Закликаємо кобелячан бути відповідальними і свідомими громадянами: не смітити, берегти чистоту і порядок, не руйнувати альтанки, фонтани, скульптури, лавки, проявляти ініціативу щодо покращення життя рідного міста. Давайте будемо разом трудитися задля спільного благополуччя! А міська влада завжди відкрита для конструктивного діалогу.