Кобеляцький район, Полтавська область

Вітання з днем міста

Дорогі кобелячани!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Кожен рік у червні ми святкуємо разом День нашого міста Кобеляки. Це день, який об’єднує тих, кому дороге наше місто, день, коли кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини. Адже наші Кобеляки не можна не любити.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. У житті нашого міста багато яскравих сторінок: з Кобеляками пов’язані імена відомих державних діячів, вчених, митців, літераторів, спортсменів, лікарів.

Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Вітаю також молоде покоління з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття - Днем молоді!  Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваша творча уява, енергія, сміливість, розум - гарантія розвитку і процвітання нрашого міста і всієї України.

Останнім часом у нас склалася традиція до кожного свята дарувати мешканцям відновлені вулиці, парки, дитячі майданчики. Так в 2017 році до Дня міста ми реконструювали ліву частину парку Центральний, у 2018 році створили комунальне підприємство Екопарк. Цього року реконструйовано праву частину парку та збудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям. І на цьому робота не завершується, ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Я однозначно вірю в те, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож з нагоди Дня міста від усієї душі вітаю всіх кобелячан та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту. Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!

Міський голова Олександр Копелець