Зустріч міського голови з громадянами міста

Дата: 31.01.2019 15:27

Сьогодні, 31 січня відбулася зустріч Кобеляцького міського голови Копельця О.О з громадянами міста. На зустрічі були присутні працівники тижневика «Ехо» та депутат міської ради Сіроштан О.В. Відвідувачі, задали декілька запитань, які здебільшого стосуються розчищення вулиць міста від залишків снігу. Громадяни вислухали пояснення міського голови, які повністю їх задовільнили. Учасники зустрічі погодилися, що ситуація, яка склалася з снігом в цьому році – стихія, і що її виправити  за 1-2 дні неможливо.  Вони переконалися, що чутки щодо відсутності дизельного топлива і коштів у КП «Міська сервісна служба» ні що інше, як брехня ініціаторів. Міський голова Копелець О.О розповів присутнім, що вже сьогодні залучено три одиниці великовагової техніки, якій вдасться зняти снігове розшарування. Для посипання доріг придбано ще додатково 5 тон чистої солі, щоб прискорити розтавання льодового покриття.  Автомобілем МАЗ здійснюється посипання піщано-сольовою сумішшю, а тротуари посипаються комунальниками вручну гранвідсівом.