Дата: 08.02.2018 15:26

Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради проводиться робота з виявлення на території міста безхазяйного нерухомого майна нежитлового призначення – окремих будівель, споруд (в т.ч. напівзруйнованих), об`єктів незавершеного будівництва, які не мають власника, або власник яких не встановлений. Метою визнання зазначених об`єктів безхазяйними є подальше їх прийняття до комунальної власності міста, використання у господарській діяльності або знесення та розчистка відповідної території з вивільненням земельної ділянки та її благоустрою. Мешканцям міста, підприємствам, установам та організаціям, які мають інформацію щодо таких об`єктів, або якщо така інформація стане відома, пропонується надавати її Кобеляцької міської ради (вул.Касьяна, 29 , тел.3-12-05, 3-16-00).