Кобеляцький район, Полтавська область

ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради (kobelyaky-miskrada.gov.ua) у розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА" 24 січня 2018 року оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Кобеляцькій міській раді». Із паперовим текстом проекту цього рішення можна ознайомитись в Кобеляцькій міській раді щоденно з 8 до 16 години 30 хвилин, крім суботи і неділі, перерва з 12 до 13 години. Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекту рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про «Положення» про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Кобеляцькій міській раді» приймаються у письмовій формі до 24.02.2018 року за адресою: 39200 м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцька міська рада. Телефони для довідок:  3-16-00.