Оголошення про проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

Дата: 31.07.2017 15:19

Відповідно до ст.5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад”, яке затверджене рішенням Кобеляцької міської ради сьомого скликання №1 від 31.07.2017 року, розпорядження Кобеляцького міського голови № 183 від 31.07.2017 року “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад»,  розпорядження Кобеляцького міського голови № 184 від 31.07.2017 року “Про затвердження Плану заходів щодо проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» будуть проводитися громадські обговорення у формі громадських зборів щодо можливого об’єднання територіальних громад .

Час та дата проведення громадських обговорень —

1. 01 серпня 2017 року о 9 годині. Місце проведення – зал засідань Кобеляцької міської ради
  2. 01 серпня 2017 року  о 10 годині. Місце проведення – читальний зал Кобеляцької центральної районної бібліотеки
  3. 02 серпня 2017  року о 12.00 годині. Місце проведення— приміщення Кобеляцького районного центру культури та дозвілля .

Відповідальний виконавець:

Кісіль А.М.