Кобеляцький район, Полтавська область

Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості Повідомляє!

Протягом січня-квітня 2019 року, відповідно до порядку розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення безробітним, Кобеляцькою районною філією проведено 7  розслідувань страхових  випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення і  виявлено 2 порушення з вини особи (неповідомлення про факт працевлаштування під час перебування на обліку в центрі зайнятості, у тому числі відповідно до  умов договору цивільно-правового характеру).

За виявленими порушеннями, протягом звітного періоду, філією пред'явлено 2 претензії на суму 2652,9 грн.

В порядку досудового врегулювання спору, шляхом добровільного повернення  заборгованості, за чотири  місяці 2019  року до Фонду повернено незаконно отримані кошти в сумі 2652,9 грн. та 1436,55 грн. через органи Державної виконавчої служби.

З метою уникнення непорозумінь та виникнення зобов’язань щодо повернення незаконно отриманої допомоги по безробіттю, Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості наголошує на необхідності дотримання та обов'язкового виконання вимог законодавства України про зайнятість та загальнообов'язкове державне страхування на випадок безробіття.