ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ "БЮДЖЕТ УЧАСТІ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ЗДОБУТКИ ТА НОВІ ВИКЛИКИ"

Дата: 16.02.2018 15:11

У четвер, 15 лютого у Полтавській обласній раді був проведений Перший регіональний Форум «Бюджет участі Полтавської області: здобутки та нові виклики». Представниками від Кобеляцької міської ради були: секретар міськради Юлія Телятник, керуюча справами виконкому Зоя Масич та переможець проекту «Бюджет участі в Полтавській області» Артем Письмак. Його проект «Створення вуличного тренажерного майданчика для зміцнення здоров’я та підвищення фізичних якостей організму молоді міста Кобеляки» зайняв 10 місце серед 42 переможців. На початку зібрання  голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький представив учасникам форуму результати бюджету участі Полтавської області 2017 року. Після цього відбулося нагородження переможців проекту сертифікатами та подарунками.   Цікаво, що з поданих 217 проектів до участі допущено 189, а  переможними стали 42 проекти. Для втілення в життя цих проектів цього року з обласного бюджету планується виділити 2 млн грн. У своєму виступі Олександр Біленький повідомив, що на 2019 рік збільшується фінансування з обласного бюджету проектів участі. Відтепер обласна рада буде виділяти кошти в сумі 100 тис. грн, а місцеві – 50 тис. грн.  Тож запрошуємо мешканців міста до розроблення нових проектів та участі в конкурсі «Бюджет участі в Полтавській області».