Дата: 02.05.2018 14:51

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради (https://kobelyaky-miskrada.gov.ua/) у розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА" 02 травня 2018 року оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік. Із паперовим текстом проекта цього рішення можна ознайомитись в Кобеляцькій міській раді щоденно з 8 до 17 години, крім суботи і неділі, перерва з 12 до 13 години.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекта рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік  приймаються у письмовій формі до 01.06.2018 року за адресою:

39200 м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцька міська рада. Телефони для довідок: 3-18-92, 3-16-00.