25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

Дата: 24.11.2017 14:42

В останню суботу листопада Україна вшановує жертв голодоморів, що сталися в радянські часи - у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Традиційно громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

Напередодні відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів керівництво, працівники міської ради та комунальних підприємств, громадяни міста прийшли до Пам’ятного Знаку Жертвам Голодоморів, щоб вшанувати жертв тих страшних подій. Запалені свічки та колоски пшениці стали ще одним нагадуванням про роки, коли в Україні від голоду щодня помирали тисячі безвинних людей.

25 листопада по всій Україні будуть приспущені державні прапори з траурними стрічками, обмежено проведення концертів, святкових заходів та розважальних передач. О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбудеться акція «Запали свічку». Прохаємо усіх кобелячан приєднатися до загальноукраїнської акції, запаливши свічку у своєму вікні на знак вшанування пам’яті жертв голодоморів.