Кобеляцький район, Полтавська область

Засідання клубу з присмаком кави

В черговий раз 30 травня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу “Поклик душі”, якого постійні учасниці вже чекають з нетерпінням. Темою спілкування із запрошеною гостею було розкриття внутрішнього потенціалу, мотивація до особистісних змін, професійного навчання, тому що саме

Дундюк Олена Григорівна — власниця кав'ярні “ЛаФеста” — це наглядний приклад цілеспрямованої роботи над своїми цілями і подолання різних перешкод у досягненні остаточної мети. Розпочавши свій професійний шлях в медицині, здобула освіту за спеціальністю “Облік та аудит”, а останнє місце роботи було пов'язане з Управлінням соціального захисту населення. Тому, перебуваючи на обліку в Кобеляцькій районній філії, Олена Григорівна зацікавилась послугою щодо отримання допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Пройшовши навчання за направленням служби зайнятості і захистивши бізнес-план, — 8 березня 2019 року вона вже відкрила в місті Кобеляки кав'ярню, де різноманітний асортимент десертів і кавових напоїв. Запрошена гостя закликала учасниць клубу до професійних спроб і пошуків внутрішніх резервів.

Продовжуючи спілкування з учасницями клубу, директор Кобеляцької районної філії - Хейлик Наталія Миколаївна акцентувала увагу присутніх, що передумовою досягнення успішного професійного результату нерідко є особистий виклик, тому кожному необхідно глибше усвідомити значення саморозвитку. Зараз багатьом безробітним в цьому питанні допомагає профдіагностичне тестування служби зайнятості і Наталія Миколаївна запропонувала учасницям клубу звернутись до профконсультанта.

Ознайомившись під час перегляду слайдів із професійними здобутками успішних українських жінок, учасниць глибого вразила активна громадська діяльність полтавської перукарки-стиліста Анни Бойко, яка ініціювала соціальний проект підтримки онкохворих жінок “Навчи мене жити”.

Обговорючи власні професійні досягнення, приємно вразила історія однієї з учасниць щодо того, що завдяки тренінгам нашого клубу починають здійснюватись чиїсь мрії і плани, тому це тільки надихає на пошуки майбутніх цікавих тем до обговорення, обміну досвідом і навчання.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ - https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ - https://pol.dcz.gov.ua/