Новий сервіс служби зайнятості - шлях до працевлаштування безробітних

Дата: 31.05.2019 08:31

ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» є одним із найпотужніших підприємств міста. Тут вже багато десятиліть випускаються повітряні компресори загального призначення для залізничного і комунального транспорту. Зараз на підприємстві виникла додаткова потреба у кадрах: слюсарях з механоскладальних робіт, фрезерувальниках, свердлувальниках, плавильниках металу та сплавів.

З метою укомплектування кадрами ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», 29 травня 2019 року Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості взяла участь в обласній скайп-співбесіді з представниками заводу. На зустріч запросили безробітних, які перебувають на обліку з метою пошуку роботи і мають відповідний до пропонованих вакансій досвід. Заступник керівника - Гарбак Дмитро Іванович ознайомив присутніх із специфікою діяльності підприємства, перспективами розвитку, умовами роботи, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями. Він зауважив, що особи, які бажають працювати мають можливість пройти професійне навчання та підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці. Це детально потім роз'яснив для безробітних головний інженер — Твердохліб Сергій Миколайович. Іногороднім особам надається гуртожиток, який знаходиться поряд на території підприємства.

Завдяки сучасному формату спілкування з роботодавцем 19 безробітних отримали вичерпні роз'яснення щодо даної пропозиції роботи на регіональному ринку праці.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ - https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ - https://pol.dcz.gov.ua/