ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Дата: 16.03.2018 14:22

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку нашого міста. Завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, до осель жителів нашого міста потрапляє вода, радують чистотою та світлом ввечері вулиці міста, квітнуть квіти на клумбах. І все це в нашому місті на належному рівні забезпечують Кобеляцькі комунальні підприємства «Водоканал Плюс» та «Міська сервісна служба». Висловлюю всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі. Бажаю вам  наснаги, невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого міста. Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

Олександр Копелець