ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЛЮДМИЛІ ОВДІЄНКО

Дата: 27.04.2018 14:18

Сьогодні, у п’ятницю 27 квітня відбулося відкриття меморіальної дошки  чудовій жінці, талановитій поетесі, члену Національної спілки письменників України, члену Міжнародної асоціації письменників та публіцистів, лауреату Всеукраїнської премії імені Олександра Олеся, та обласних премій, почесній громадянці міста Кобеляки – Людмилі Овдієнко.  Меморіальну дошку було встановлено на фасаді будівлі міської ради. ЇЇ відкриття відбулося за підтримки міської влади. Участь у відкритті взяли працівники міської ради, рідні, знайомі, гості та шанувальники її поезії. Теплими словами пригадали присутні поетесу. Першою до слова була запрошена секретар міської ради Юлія Телятник. Вона зазначила, що, прикро, що ювілей ми відзначаємо без неї. Але пам'ять про неї залишиться у наших серцях, а її роботу продовжать наступні покоління.  Далі до слова були запрошені: головний редактор районної газети «Трудова слава» селища Диканька, заслужена журналістка України та близька подруга Світлана Глушко; заслужений артист України Олександр Хоманько; журналістка та поетеса Олена Лашко. Власний вірш присвячений улюбленій поетесі зачитала Вікторія Кузема. Продекламували вірші Людмили Овдієнко учениці Навчально-виховного комплексу №1. Насамкінець дочка Іванна подякувала присутнім за те, що вони зібралися на урочисте відкриття. Слова вдячності, всім тим, хто був задіяний у дійстві, висловив фотохудожник, журналіст  та  чоловік Людмили Овдієнко Костянтин Бобрищев. Право відкрити меморіальну дошку було надано дітям Людмили: сину Ярославу та доньці Іванні. Після відкриття присутні вшанували пам’ять Людмили Овдієнко, поклавши  квіти до меморіальної дошки, а рідні поетеси вшанували пам'ять поклавши квіти до її могили на міському кладовищі.