ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 27.06.2018 14:04

Шановні жителі міста! Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам’ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість. Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина. Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою,
Кобеляцький міський голова