Дата: 15.02.2019 08:20

Шановні учасники бойових дій, дорогі земляки!

Сьогодні, 15 лютого український народ відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану.

На долю воїнів-інтернаціоналістів випали тяжкі випробування війною, але вони гідно витримали важкі удари долі і виконали свій інтернаціональний обов’язок.

У цей день українці віддають глибоку шану усім, хто з честю і гідністю виконував свій обов’язок у Афганістані, Іраку, Югославії, Чехії, на Кубі та інших «гарячих» точках світу.

Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі, активна життєва позиція заслуговують на глибоку повагу.

Сьогодні, коли Україна потребує захисту, багато хто з вас мужньо захищає Україну, передає свій досвід нинішньому поколінню захисників.

Тож бажаємо усім вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, душевного спокою, злагоди та сімейного благополуччя.

Олександр Копелець