Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детального плану території м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавс

Дата: 07.02.2019 12:01

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детального плану території м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області, обмеженої вулицею Шевченка та провулком Шевченка».

Згідно з попередньою оцінкою проекту ДДП процедурі СЕО проект ДДП відповідає лише одному із критеріїв, наведених у статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», отже проведення СЕО щодо містобудівної документації «Детальний план території м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області, обмеженої вулицею Шевченка та провулком Шевченка» не є обов’язковим, тому замовником прийняте рішення про нездійснення стратегічної екологічної оцінки.

З матеріалами попередної оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування можна ознайомитись та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) з 07.02.2019 р. в робочий час за адресою: Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна, буд. 29, Тел. 05343-31205

Строк завершення прийому пропозицій – 22.02.2019