Кобеляцький район, Полтавська область

Студенти м. Кобеляки мають можливість виграти грант на навчання!

До уваги студентів м. Кобеляки, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання, на контрактній чи бюджетний основі!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ конкурсі програми Scholarship в Україні, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.

Призовий фонд ІІ конкурсу складає понад 50 000 грн.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Сплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є 3 гранти, в залежності від обраного напрямку: в сфері інформаційних технологій та фінансово-економічній сфері.

Ознайомитися з завданням, темами та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua.

З повагою,

оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.

Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

З повагою,

Юлія Валуєва