УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Дата: 15.03.2018 11:31

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території області очікуються складні погодні умови.17 березня очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см), пориви вітру 15-20 м/с, місцями ожеледиця. 18 березня сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву, пориви вітру 15-22 см), на дорогах ожеледиця. 19 березня сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см.); пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах місцями ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-12 градусів морозу. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2(жовтий), 18-19 березня місцями по області 3(червоний), що ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.