25 ВЕРЕСНЯ

Дата: 25.09.2018 11:28

Сьогодні 25 вересня жителі нашого міста відзначають 75-ту річницю визволення міста Кобеляки від німецько-фашистських окупантів.

0 9.00 год. біля стін міської ради зібрались ветерани разом з керівниками та працівниками міської ради, та вирушили до Алеї Слави Героїв щоб покласти квіти до памятнику Скорботної матері, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв визволителів котрі поклали свої життя заради нашого з вами світлого майбутнього. В знак подяки за мужність у боях були покладені квіти до підніжжя постаменту та на могили загиблих.

Скільки б не пройшло часу, ми завжди будемо низько схиляти голови перед героїзмом воїнів Другої світової війни.

Наш обов'язок пам'ятати наших героїв, за їх самовіддачу, хоробрість, незламний дух та передавати цю пам'ять майбутнім поколінням, бо це є наша історія.

Дякуємо вам, наші дорогі ветерани!