Дата: 01.09.2017 11:04

Шановні педагоги, учні, студенти, батьки нашого словного міста Кобеляки!

Виконавчий комітет, депутатський корпус, Кобеляцький міський голова  щиро вітають усю кобеляцьку родину із хвилюючим, добрим, світлим святом – Днем знань та початком навчального року! Це день зустрічей, посмішок, побажань на новий навчальний рік, це хвилювання, надії, перспективи. Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо підкорити нові вершини знань, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Особливо теплі привітання – нашим першокласникам, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання, яких чекає зустріч із світом знань. Нехай для вас сходинки до вершин науки будуть легкими та цікавими.

Щиро зичимо школярам працьовитості й допитливості, студентам – глибоких знань та успішної самореалізації. Успіхів у навчанні, бадьорості та гарного настрою!

Вам, вчителі – щастя, міцного здоров'я, натхненної праці, творчого горіння та задоволення досягнутим! А батькам – гордості за своїх дітей впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті! І найголовніше – миру всім нам!

Віримо, що любов батьків і професійність педагогів виконають свою місію й допоможуть нашим дітям стати грамотними, самостійними,  відповідальними громадянами нашої держави.
       Нехай цьогорічний першовересень принесе добрий настрій  у кожну школу, кожну родину!
       З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні.