Презентація роботодавця

Дата: 18.04.2019 10:57

17 квітня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського ОЦЗ відбувся профінформаційний захід «Презентація роботодавця», на якому інспектори групи по зв’язках з громадськістю батальйону патрульної поліції м.Кременчука, майор поліції Соколов Роман Анатолійович та старший лейтенант поліції Крамаренко Ярослава Юріївна інформували безробітних громадян про умови добору на вакантні посади до лав патрульної поліції.  Основними завданнями  патрульних поліцейських є: патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку; швидке та ефективне реагування на правопорушення; забезпечення безпеки дорожнього руху; надання невідкладної допомоги громадянам.

Ярослава Юріївна розповіла про етапи відбору та професійної підготовки майбутніх поліцейських, а Роман Анатолійович відповів на запитання щодо соціального забезпечення (житло, пільги, відпустки), заробітну плату, можливості безкоштовного навчання в освітніх закладах МВС України.

Всі бажаючі пройти конкурс на службу в патрульну поліцію можуть заповнити заяву на сайті www.my.patrol.police.gov.ua або прибути за адресою: м.Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, буд.3, телефон 044 390 65 00.