Орієнтація на службу в Збройних Силах України

Дата: 17.05.2019 10:49

15 травня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулися інформаційні заходи з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Під час скайп-конференції представники 10 окремої гірсько-штурмової бригади сухопутних військ (Івано-Франківська область, місто Коломия) розповіли про умови проходження служби, терміни, на які укладаються контракти. Майор Красиков Володимир Вікторович та лейтенант Шамонін Євген Геннадійович відзначили, що на службу до бригади потрібні водії, механіки-водії, стрільці, зв'язківці, кухарі. Розповіли про заробітну плату, яка стартує від 13 тисяч гривень, можливість кар’єрного росту, навчання, підвищення посади і звання, оздоровлення, реабілітація, соціальний захист.

Також на заходах були присутні гості з 5 батальйонної тактичної групи (Полтавська область, село Терентіївка) та Кобеляцького районного військового комісаріату. Вони, в свою чергу, проінформували про набір офіцерів, сержантів та солдатів для проходження служби за контрактом у  десантно-штурмових військах.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Кобеляцьку районну філію Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м.Кобеляки, вул.Дніпровська, буд.7, телефон 05343 31176.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ - https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ - https://pol.dcz.gov.ua/