ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Дата: 05.06.2018 10:42

Шановні жителі міста! Останніми роками уже стало доброю традицією відзначати День міста. Цей рік не стане виключенням. Керівництво міської ради планує ряд святкових заходів для проведення цього свята. Наразі спільно з комунальниками уже доклали чимало зусиль, щоб підготувати місто до свята. Для цього прибираються парки, вулиці міста, тротуари, скошуються бур’яни. Міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій та мешканців міста з проханням подбати про чистоту й порядок на своєму подвір’ї, прилеглій території, відремонтувати фасади будинків та огорожі, покосити траву, прибрати сміття, упорядкувати клумби біля своїх будівель. Це почесний обов’язок кожного свідомого громадянина. А всі разом, спільними зусиллями ми можемо і повинні створити в місті яскраву, привабливу святкову атмосферу, яка тішитиме всіх нас і гостей міста.